پیشنهاد آخر پرسپولیس به صادقی؛ ۲۰میلیارد! / پرسپولیس قرارداد را ثبت کند ۲ پنجره محروم می‌شود

 پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

پیگیری‌های از منابع آگاه نشان می‌دهد مدیران پرسپولیس حاضر شدند تا سقف ۲۰میلیارد تومان به صادقی پرداخت کنند تا قرمزپوش شود اما ظاهرا این رقم هم نتوانسته او و مدیربرنامه‌هایش را راضی کند و فعلا می‌خواهند صبر کنند شاید تیمی پیدا شود و رقم بیشتری پرداخت کند.

  یکشنبه‌شب بود که برخی با هیجان از برگزاری جلسه شبانه میان مدیربرنامه‌های سعید صادقی و مسئولان باشگاه پرسپولیس خبر دادند؛ اما هرچه بیشتر جست‌وجو کردیم کمتر درمورد برگزاری این جلسه شنیدیم. 

 

طبق اخباری که قبلا منتشر کردیم قرار بود عصر یکشنبه جلسه‌ای برگزار شود که این اتفاق نیفتاد. برخی گفتند جلسه شبانه برگزار شده که باشگاه اظهار بی‌اطلاعی کرد! گفتند مدیربرنامه‌های این بازیکن اعلام کرده قرار است با خود صادقی درمورد پیشنهاد پرسپولیس صحبت کند. 

 

این‌قدر خبر به واقعیت نزدیک بود که برخی رسانه‌های آبی‌رنگ از احتمال سرخپوش شدن صادقی ابراز نگرانی کرده و از باشگاه استقلال خواسته بودند جدی‌تر مذاکرات با این بازیکن را دنبال کنند اما این موضوع هم مورد تایید قرار نگرفت. 

 

شنیدیم مدیربرنامه‌های این بازیکن که همزمان با استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها وارد مذاکره شده با گل‌گهر هم مذاکره کرده و پیشنهاد قابل‌توجه این باشگاه را هم در دست دارد. ضمن اینکه با فولادی‌ها هم مذاکراتی برسر این بازیکن داشته است. 

 

ظاهرا مدیربرنامه‌های این بازیکن فعلا یک تور باشگاه‌گردی را پشت‌سر می‌گذارد و عجله‌ای هم برای عقد قرارداد صادقی ندارد و می‌خواهد مثل فصل قبل و مانند قاسمی‌نژاد تا روز آخر هیجان یک انتقال کاملا معمولی را به اوج خود برساند! پیگیری‌های «فرهیختگان» از منابع آگاه نشان می‌دهد مدیران پرسپولیس حاضر شدند تا سقف ۲۰میلیارد تومان به صادقی پرداخت کنند تا قرمزپوش شود اما ظاهرا این رقم هم نتوانسته او و مدیربرنامه‌هایش را راضی کند و فعلا می‌خواهند صبر کنند شاید تیمی پیدا شود و رقم بیشتری پرداخت کند.

 

توصیه دوباره دیاباته و توافق با ویزلا برای کاسیانو

 پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 تلاش برای راضی کردن یحیی

ماجرای پرسپولیسی‌شدن شیخ‌دیاباته از آن ماجراهای عجیب‌وغریب فوتبال ایران است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می‌گوید دیاباته در لیست خرید باشگاه سرخ پایتخت قرار ندارد. این مورد را هم خیلی شنیده‌ایم که سبک بازی این مهاجم چندان مورد پسند یحیی گل‌محمدی هم نیست. در گفت‌وگویی هم که با مدیربرنامه‌های ایرانی این بازیکن داشتیم اعلام کرد پرسپولیسی‌ها هیچ مذاکره‌ای در این مورد با او نداشته‌اند. اما شنیدیم تلاش‌هایی برای راضی‌کردن یحیی گل‌محمدی صورت‌گرفته و ظاهرا در این راه پیشرفت‌هایی هم صورت گرفته است. تمایل این بازیکن برای بازگشت به فوتبال ایران و حضور در پرسپولیس هم در این رایزنی‌ها نقش داشته است. شنیدیم به یحیی گفته‌اند با ۳۰۰هزار دلار می‌توانند دیاباته را به پرسپولیس بیاورند. حال باید دید آیا بالاخره یحیی به حضور این بازیکن در پرسپولیس رای خواهد داد یا نه.

 

 توافق بر سر رقم رضایتنامه کاسیانو

گفته می‌شود باشگاه پرسپولیس مذاکرات جدی با تیم ویزلای پرتغال برسر دریافت رضایتنامه کاسیانو، مهاجم این تیم داشته‌اند و گویا به توافقاتی هم دست یافته‌اند. شنیدیم طرفین برسر رقم ۲۵۰هزار یورو برای دریافت رضایتنامه توافقاتی کرده‌اند و قرار است به‌زودی اقدامات مالی کار ازسوی باشگاه پرسپولیس انجام شود. به‌نظر می‌رسد کاسیانو با پوشیدن پیراهن سرخ پرسپولیس فاصله زیادی ندارد و این بازیکن که مورد علاقه یحیی گل‌محمدی هم هست احتمالا به‌زودی پای میز عقد قرارداد با پرسپولیس خواهد نشست تا قرمزها بعد از جذب بازیکنان متعدد در پست‌های مختلف بالاخره یک مهاجم هم جذب کنند.

 

 خداحافظی غیرمستقیم پهلوان با یحیی

جدایی احسان پهلوان از پرسپولیس و حضورش در تیم فولاد خوزستان قطعی شده است. دیروز شنیدیم این بازیکن که ظاهرا با گل‌محمدی رودربایستی زیادی دارد با اطرافیان او تماس گرفته و از این مربی خداحافظی کرده است. این بازیکن قرار است با دریافت ۱۹میلیارد تومان که ظاهرا بخشی از این پول برای مدیربرنامه‌های پهلوان است، پیراهن فولاد خوزستان را بر تن کند. گفته می‌شود دلایل جدایی پهلوان رقم پیشنهادی پایین، اختلاف مدیربرنامه‌های این بازیکن با باشگاه برسر بخشی از طلب‌هایش و حضور چند بازیکن خوب در پست این بازیکن و احتمال کم‌شدن شانس حضورش در ترکیب ثابت تیم بوده است. جالب است بدانید یحیی گل‌محمدی اصرار ویژه‌ای به حفظ این بازیکن داشته اما مبلغ پیشنهادی قرمزها حدود ۱۰میلیارد تومان بوده که منجر به جدایی این بازیکن شده است.

 

 عیسی نیم‌فصل اضافه می شود پاکدل ماندنی است

عیسی آل‌کثیر، مهاجم مصدوم پرسپولیس قرار است با این تیم ادامه همکاری بدهد. دیروز باخبر شدیم قرارداد این بازیکن به‌زودی تمدید می‌شود اما نام بازیکن وارد لیست این فصل سرخپوشان قرار نخواهد گرفت. او تا زمان بهبودی کامل مصدومیتش از لیست بیرون می‌ماند و قرار است در نیم‌فصل بار دیگر نامش به لیست بازیکنان تیم اضافه شود و از همان زمان پرسپولیس را در بازی‌های لیگ همراهی خواهد کرد.

 

اما درمورد حامد پاکدل هم خبردار شدیم این بازیکن در پرسپولیس ماندنی است و فصل بعد هم در جمع سرخپوشان حضور خواهد داشت. این بازیکن با کمترین زمان بازی برای پرسپولیس ۵گل به ثمر رساند که عملکرد خوبی برای او محسوب می‌شود. گفته می‌شود او جزء بازیکنان ارزان پرسپولیس هم محسوب می‌شود.

 

 اسدی منتظر پرسپولیس، یحیی منتظر شریفی!

هرچند رضا اسدی پیشنهادهایی از تیم‌های سپاهان و فولاد دارد و حتی می‌گویند استقلال به‌دنبال جذب این بازیکن است اما شنیدیم خود اسدی همچنان منتظر است تا باشگاه پرسپولیس برای تمدید قراردادش اقدام کند. اما تا الان این اتفاق نیفتاده و هنوز یحیی گل‌محمدی خواستار تمدید قرارداد این بازیکن نشده است.

 

از طرفی می‌گویند محمد شریفی که با پیشنهاد ۹میلیارد تومانی سپاهان اصفهان روبه‌رو شده جزء نفراتی است که یحیی می‌خواهد حفظ شود اما ظاهرا از طرف باشگاه کسی با این بازیکن تماس نگرفته است. گفته می‌شود قرارداد این بازیکن با پرسپولیس تمام شده اما برخی در باشگاه می‌گویند او با پرسپولیس قرارداد دارد! مشخص نیست پرسپولیس از آزاد بودن شریفی بی‌خبر است یا تمایلی به تمدید قرارداد این بازیکن ندارند.

 

دستیار خارجی جانشین مطهری

حمید مطهری، مربی پرسپولیس که حضورش در تیم نساجی مازندران قطعی شده دیروز به باشگاه رفت و به‌طور رسمی به همکاری‌اش با قرمزها پایان داد تا برای اولین‌بار سرمربیگری در لیگ برتر را تجربه کند. شنیدیم باشگاه پرسپولیس قرار است یک مربی خارجی را جایگزین مطهری کند. هنوز اطلاعاتی درمورد ملیت و سوابق کار این مربی خارجی در دست نیست.

 

 تقدیر از کاپیتان

حضور سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس در کادرفنی این تیم در فصل آینده قطعی شده و دیگر این بازیکن را در میدان نخواهیم دید. قرار است در یک جلسه مطبوعاتی این خبر حالت رسمی پیدا کند و از او به‌خاطر چندسال زحمتی که در تیم کشیده تجلیل به عمل آید. البته شنیدیم این تجلیل در یکی از بازی‌های رسمی پرسپولیس برگزار خواهد شد تا خاطره خوبی برای کاپیتان سرخ‌ها به‌جا بماند. سیدجلال البته پیش از این تصمیم داشت یک فصل دیگر بازی کند اما ظاهرا متقاعدشده که به جرگه مربیان بپیوندد.

 

پرسپولیس قرارداد را ثبت کند ۲ پنجره محروم می‌شود

جدیدترین خرید باشگاه پرسپولیس از تیم پایه استقلال به این تیم پیوست. عرفان باقری هافبک تکنیکی و ۱۷ ساله رده پایه استقلال که در اقدامی جنجالی طی روزهای اخیر قصد حضور در جمع سرخپوشان را داشت تا دیروز موفق به انجام این کار نشده بود اما طبق اعلام رسانه‌ها قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا رساند تا جدیدترین یاغی فوتبال ایران لقب بگیرد.

 پرسپولیس,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

جدیدترین خرید باشگاه پرسپولیس از تیم پایه استقلال به این تیم پیوست. عرفان باقری هافبک تکنیکی و ۱۷ ساله رده پایه استقلال که در اقدامی جنجالی طی روزهای اخیر قصد حضور در جمع سرخپوشان را داشت تا دیروز موفق به انجام این کار نشده بود اما طبق اعلام رسانه‌ها قرارداد خود را با پرسپولیس به امضا رساند تا جدیدترین یاغی فوتبال ایران لقب بگیرد. آبی‌ها اما همچنان می‌گویند باقری بازیکن آنهاست.

 

ملا اسماعیلی، عضو شورای راهبردی و سیاستگذاری آکادمی استقلال در گفت‌وگو با «فرهیختگان» تاکید کرد: «به نظر من با وجود آنکه گفته می‌شود این بازیکن با پرسپولیس قرارداد امضا کرده اما هنوز هم این صحبت‌ها و این اخبار شایعات رسانه‌ای هستند؛ چراکه اگر پرسپولیس بخواهد با این بازیکن در هیات فوتبال استان تهران و سپس سازمان لیگ قراردادی ثبت کند این موضوع برای این باشگاه تبعات خواهد داشت و از دو پنجره محروم می‌شود. بعید می‌دانم آنها مشاوره حقوقی نگرفته باشند و دست به چنین اقدامی زده باشند.»

 

وی درباره اینکه باشگاه استقلال آیا درخصوص این موضوع اقدام خواهد کرد یا خیر گفت: «صددرصد اقدام می‌کنیم این بازیکن پول حرفه‌ای گرفته و هر تیم دیگری هم باشد اقدام می‌کند. ما برای او زحمت کشیدیم و هزینه کردیم پس چرا نباید درباره کاری که شده اقدام لازم را انجام بدهیم؟ الان هم تیم حقوقی باشگاه استقلال درحال پیگیری این موضوع است اما باز هم تاکید می‌کنم به عقیده من این بازی‌ای است که مدیر برنامه‌های این بازیکن راه انداخته. این بازیکن در موعد مقرر پول خود را گرفته و برای فسخ قرارداد بهانه‌ای نداشت.»

 

سرپوش

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

پرسپولیس پیرتر از سپاهان و استقلال

مجموعه: اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تاریخ انتشار : شنبه, 11 تیر 1401 08:45 با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.