خرید مبل تختخواب شو Ella & Louis

 

خرید مبل تختخواب شو Ella & Louis يک سيستم تبديل‌پذير خویش نگهدار هست که يک مبل اثبات (L.‎ 216.4 سانتي‌متري) را با يک تخت دونفره مخفي با گزينه کشويي يکپارچه مخلوط مي‌کند و قابلیت تقسيم آن را به دو تخت يک نفره جداشده و يک صندلي راحتي آماده مي‌کند. .

 

تبديل تخت دونفره به دو تخت يک نفره، با لغزيدن روي مسيري که روي زمين قرار گرفته و به ديوار اثبات مي شود، با يک دستگاه رها کننده با کلید براي تقسيم به دو تخت و با تنظيم براي ناهمواري شکل مي گيرد.

مکانيسم هاي عملکردي در ادامه ساختار هستند

 

هنگامي که تخت يا تخت‌ها – تام با تخته‌هاي روکش‌دار – گشوده مي‌شوند، صندلي‌هاي مبل با روکش قابل جابجايي، به‌طور مداد به جلو حرکت مي‌کنند و پشتي‌ها خم مي‌شوند.‎

 

مبل جديد جورج براي تیم پروژه مشتق شده از متاع کلاسيک هست که در ادامه نخست به وسیله آنتونيو سيتريو در ادامه سال 2001 ايجاد شد. اين تیم داراي دو سايز صندلي و مبل هاي دو نفره و سه نفره است.

 

مبل 3 نفره FENICE FEN73: مبل 3 نفره با چوب صنوبر جامد، تخته سه لا، الياف چوبي که با الياف پلي استر پوشانده شده است. پايه چوب خاکستر wengè سفيد، مشکي و گردو. روکش غير قابل جابجايي. دوخت نخي يا دو سوزني مخملي، چرم و چرم اکو. ‎شامل پشتي شماره 2.‎

 

مجموعه منزل و قرارداد Momenti طيف گسترده اي از محصولات و اسباب جانبي مبلمان را ارائه مي دهد که تمامی آن ها قابل تنظيم هستند. که شامل 36 گرافيک هست که به طور یگانه براي تیم Home & Contract طراحي شده اند. نتيجه يک متاع مخصوص به شخص است، ترکيبي از هنر و طراحي، که با تعیین مواد تصفيه شده و دست ساز بهبود يافته است.‎

در هماهنگي با تیم Home & Contract، ساير مجموعه‌هاي Momenti به ايجاد محيط‌هاي مخصوص به شخص و تماماً قابل تنظيم امداد مي‌کنند. از ديوار گرفته تا کف، از گزاره عنصرها مبلمان، دکوراسيون و چاپ‌هاي هنري. تمامی چيز را مي‌توان در ادامه فهرست قيمت‌ها به راحتي پيکربندي کرد. .

 

مبلمان ما‌درها با:

– پانل هاي ذرات چوبي که با به کارگیری از مواد چوبي نجات يافته ايجاد مي شود و از انقطاع فضای سبز جديد جلوگيري مي کند. براي اين متاع از چسب هاي اندک فرمالدئيد به کارگیری شده است.

– پانل آلياژ آلومينيوم کامپوزيت، با هسته داخلي پلي اتيلن، بی آلایش ترين پليمرهاي مصنوعي و موجودترين پليمر در ادامه طبيعت.

فرآيند فعالیت با رعايت تام مقررات زيست محيطي جاري انجام مي شود. آنگاه ترکيب ما‌درها روي اين تکيه گاه ها اعمال مي شود که از رزين هاي غير سمي، سوای بو، دافع آب و تميز نمودن آسان ساخته شده است.‎

 

تمامي محصولات موجود در ادامه اين تیم با سيستم گواهي GREENGUARD چاپ مي شوند. ‎ داشتن گواهينامه GREENGUARD به اين معني هست که متاع و جوهري که با آن چاپ شده هست هر دو در ادامه برابر تکثیر آلاينده ها در ادامه درون ساختمان به رویه هاي آزمايشگاهي دقيق آزمايش شده اند.

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کوچینگ سازمانی چیست؟

کوچینگ سازمانی چیست؟ کوچینگ, عصر کوچینگ سازمانی, کلاس کوچینگ سازمانی, کوچینگ سازمانی, کلاس آنلاین کوچینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.