حکومت جعلی اسرائیل محصول افکار شیطانی و استثمارگرانه بریتانیاست

[ad_1]

ایسنا/ مازندران فرماندار شهرستان نور در مراسم جشن روز قدس در چمستون گفت: حکومت جعلی اسرائیل محصول یک ایده و نقشه باطل است که از دل استثمارگرانه حکومت انگلیس بیرون آمده است.

احمد توکلی فرماندار شهرستان نور در سخنرانی خود در راهپیمایی روز قدس در چمستون گفت: روز جهانی استکبار ستیزی بنیانگذار کبیر انقلاب با درایت و بصیرت بلند خود این روز را خواستار شد و جامعه مسلمین و همه مردم جهان اسلام را گرامی داشتند. مستکبرانی که آزادی جهان را دوست دارند». اسمش را قدس گذاشتند.

توکلی تصریح کرد: حکومت جعلی اسرائیل نتیجه تفکر و برنامه مخربی است که از قلب استثمارگرانه حاکمیت انگلیس نشات گرفته است.

فرماندار شهرستان نور خاطرنشان می کند: گروه ها و گروه های مخرب که اخبار کذب را در نقاط مختلف جهان مانند آمریکا و آلمان منتشر می کنند، ذهن بیش از 2000 نفر را به خود مشغول کرده است. مخصوصا در جوانی، در فضا.. در واقع فقط برای سرپوش گذاشتن بر این موضوع منتشر شد.

توکلی گفت: روز قدس نه تنها روز فلسطین بلکه روز وحدت مسلمانان و آزادی خواهان است.

وی ادامه داد: انگلیس بسیاری از کشورها و مکان های جهان را که دارای منابع معنوی ارزشمندی هستند فتح و مستعمره کرده است زیرا می تواند انرژی بسیار مورد نیاز مردم خود را تامین کند.

فرماندار نور گفت: آمریکا تسلیحات هسته ای زیادی دارد و نباید در مقابل آمریکا که استدلال می کند سایر کشورها از جمله ایران این امکانات را نداشته باشند، سکوت کنیم.

توکلی یادآور شد: با روشنگری و درایت مقام معظم رهبری، جبهه مقاومت وارد منطقه جنگی سوریه شد و داعش را خفه کرد که با اندیشه دوم صهیونیسم متولد شد تا امروز ما را آرام نگه دارد.

فرماندار شهرستان نور گفت: وقتی جنگ پشت مرزهای ملی است باید صدها برابر بیشتر برای راهبرد نیابتی دشمن هزینه کنیم.

حضرت ولی عصر (عج) پیشنهاد دادند که جای خانه را به بهترین نحو برای حضور میهمان عزیز آماده کنیم، فرمودند: خوب) می آید.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

کوچینگ سازمانی چیست؟

کوچینگ سازمانی چیست؟ کوچینگ, عصر کوچینگ سازمانی, کلاس کوچینگ سازمانی, کوچینگ سازمانی, کلاس آنلاین کوچینگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.